Najnowsze produkty

2 Formuła stawowa 900 mg (90 kaps.)

BI_490
Cena
51,52 zł
Brutto
Ilość
W magazynie

Zapytaj o produkt

2 Formuła stawowa 900 mg (90 kaps.)

2 Formuła stawowa 900 mg (90 kaps.)

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub 

Do darmowej dostawy brakuje 350,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 350,00 zł

Produkt zawiera trzy podstawowe związki przynoszące ulgę przy stanach zapalnych, alergiach oraz wspomagające prawidłową pracę stawów; Glukozaminę, chondroitynę oraz MSM. Jest on korzystny zarówno w reumatoidalnym zapaleniu stawów jak również chorobie zwyrodnieniowej stawów.

Suplement diety zawierający w jednej kapsułce 400 mg glukozaminy, 250 mg chondroityny oraz 250 mg MSM.

Zalecana do spożycia dzienna porcja: 3 kapsułki

Skład zalecanej dziennej porcji do spożycia:

1200 mg Glukozaminy
750 mg Chondroityny
750 mg MSM (Metylosulfonylmetan)
300mg hydroksypropylometyloceluloza (kapsułka)

 

Ostrzeżenia i przechowywanie:

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Sposób użycia: 3 kapsułki dziennie popijając dużą ilością wody, najlepiej spożyć pół godziny przed posiłkiem.

Zawartość netto: 90 kapsułek po 1000 mg = 90g

Informacje o produkcie:

Glukozamina jest naturalnie występującym aminocukrem w naszym organizmie. Wchodzi w skład podstawowej substancji odpowiedzialnej za prawidłowe funkcjonowanie stawów. Jednak w okresie wzmożonego wysiłku fizycznego, zwiększonej obciążalności stawów, przy nadwadze oraz w podeszłym wieku dochodzi do zmniejszenia produkcji glukozaminy przez nasz organizm. W tych okresach szczególnie ważne staje się wyrównanie jej niedoboru. Glukozamina wzmacnia stawy oraz stymuluje syntezę kolagenu, dostarczając jego większe ilości, aby możliwa była odbudowa i regeneracja chrząstki stawowej. Chroni także ścięgna, więzadła, torebki stawowe oraz tkankę kostną. Zalecana jest zarówno w okresie rekonwalescencji, jak i w profilaktyce. Poprawia ruchomość oraz elastyczność stawów. Dodatkowo działa przeciwzapalnie i przeciwbólowo, a także zapobiega odwapnieniu kości.Najskuteczniejszą jej odmianą jest siarczan glukozaminy. Charakteryzuje się ona bardzo dużą biodostępnością, ponieważ aż 98 proc. substancji przyjętej doustnie zostaje wchłonięte do krwiobiegu. Grupa siarczanowa potęguje efekt terapeutyczny glukozaminy. Suplementacja siarczanem glukozaminy wzmacnia stawy, zapobiegając ich urazom podczas dużego obciążenia będącego np. wynikiem forsownego treningu. Glukozamina jest naturalnym suplementem diety niepowodującym istotnych objawów ubocznych oraz niewchodzącym w interakcję z innymi lekami. Jedynie pacjenci z cukrzycą powinni zostać poddani kontroli podczas suplementacji glukozaminą.

Chondroityna z kolei jest jednym z głównych składników chrząstki stawowej. Siarczan chondroityny odbudowuje tkankę łączną, a jego właściwości wiązania wody mają istotny wpływ na tłumienie wstrząsów, którym poddawane są stawy. Chondroityna ma bardzo dobry wpływ na sprawność i wytrzymałość stawów, a w połączeniu z glikozaminą gwarantuje zwiększenie odporności zarówno stawów, jak i kości na mikrouszkodzenia. Chondroityna działa przeciwbólowo i zwiększa ruchomość stawów. Posiada dużą biodostępność, przez co jest świetnie wchłaniana z układu pokarmowego

MSM to naturalny związek siarki. Znajduje się w tkance łącznej i płynach wszystkich organizmów żywych.  Siarka jest czwartym w kolejności, pod względem zapotrzebowania ilościowego, pierwiastkiem budującym nasz organizm. Jest obecna w każdej komórce ludzkiego ciała. Od jej dostatecznej zawartości w tkankach zależy budowa i zdrowie przede wszystkim elementów chrzęstnych (np. w stawach i kręgosłupie). Jest to również pierwiastek, którego obecność warunkuje prawidłową budowę skóry, tkanki łącznej oraz włosów i paznokci.

Produkty zawierające siarkę przynoszą ulgę w różnych rodzajach dolegliwości bólowych, artretyzmie i reumatyzmie.

BI_490

Powiązane produkty

16 innych produktów w tej samej kategorii:
FB

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć